SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
869 715 €
(10 113 € / m²)
Predaj
Atypický
86 m²
Forellenweg, Frick

miestnostiAtypický
plocha86 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Willkommen in Ihrem neuen Zuhause – wo moderne Architektur auf naturnahe Lebensqualität trifft.Diese exklusive 3.5-Zimmer-Gartenwohnung (W1) im Herzen...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Forellenweg, Frick
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

FANTO Immobilien AG