SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 073 958 €
(9 675 € / m²)
Predaj
Atypický
111 m²
Via Minigera, Collina d'Oro

miestnostiAtypický
plocha111 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Montagnola - ESCLUSIVO 3,5 LOCALI IN VILLA DI SOLE 4 UNITÀ, UN’OASI DI DESIGN IMMERSA NEL VERDENella prestigiosa cornice di Montagnola (Collina d’Oro)...

Ostatné
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Via Minigera, Collina d'Oro
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Suisse Immobilien Group Sagl