SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
742 734 €
(6 189 € / m²)
Predaj
Atypický
120 m²
Route de Vayeplane, Chamoson

miestnostiAtypický
plocha120 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Exclusivité Berra ImmobilierVente sur plansSituation exceptionnelle vignoble18 appartements agréablement répartis en 2 petits immeubles au design mode...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

VýhľadOtvorený obývací priestorSamostatné wcKuchynské spotrebičeDrevená podlahaVysoké stropyPo rekonštrukciiPrirodzené svetloModerný štýl

Ostatné
Vek ponuky: 495dní
Aktualizované: 495dní

Lokalita

Route de Vayeplane, Chamoson
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Berra Immobilier SA