SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
863 359 €
(6 641 € / m²)
Predaj
6 a více
130 m²
Route de Javerne, Bex

miestnosti6 a více
plocha130 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Discover this sophisticated 4-bedroom apartment located in the picturesque town of Bex, Switzerland. Spanning over 130.76 m², the property boasts 5.5 ...

Ostatné
Vek ponuky: 138dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Route de Javerne, Bex
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

EXPERIMMO Conseils SA