SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
731 880 €
(7 786 € / m²)
Predaj
Atypický
94 m²
Jupiterstrasse, Bern

miestnostiAtypický
plocha94 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Suchen Sie eine gut geschnittene 4.5-Zimmer- Wohnung in einem grünen Quartier – mit direkter Tramanbindung in die Stadt Bern?

Ostatné
Vek ponuky: 43dní
Aktualizované: 43dní

Lokalita

Jupiterstrasse, Bern
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Schenk Immobilien Bern GmbH