SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
433 920 €
(7 889 € / m²)
Predaj
2+1
55 m²
Via San Gottardo, Balerna

miestnosti2+1
plocha55 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

In Balerna, in einer gut angebundenen Gegend, bieten wir eine helle 2,5-Zimmer-Wohnung mit großer privater Terrasse in einem modernen Neubau zum Verka...

Ostatné
Vek ponuky: 57dní
Aktualizované: 55dní

Lokalita

Via San Gottardo, Balerna
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

The Agency