SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
169 850 €
(1 633 € / m²)
Predaj
6 a více
104 m²
Capri Isles Boulevard, Venice

miestnosti6 a více
plocha104 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Beautifully updated and move-in ready 2-bedroom, 2-bath first-floor condo located in the desirable Capri Isles Golf neighborhood in Venice, Florida! J...

Ostatné
Vek ponuky: 224dní
Aktualizované: 20dní

Lokalita

Capri Isles Boulevard, Venice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

KELLER WILLIAMS ISLAND LIFE REAL ESTATE