SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
695 794 €
(3 823 € / m²)
Predaj
3+1
182 m²
Simi Hills Ln, Simi Valley

miestnosti3+1
plocha182 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Tucked within the desirable Simi Hills community, this detached 3 bedroom, 2.5 bathroom home offers 1,968 square feet of bright, spacious living with ...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Prirodzené svetloKrbVaňaSprchovací kútSamostatné wc

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Simi Hills Ln, Simi Valley
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Equity Union Real Estate