SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
505 510 €
(4 681 € / m²)
Predaj
2+1
108 m²
Skyview Drive, Palm Springs

miestnosti2+1
plocha108 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Mid Century marvel, stylishly renovated by resident owner designer, now available fully furnished in the iconic Canyon View Condos community, original...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorSamostatná kuchyňaSprchovací kútKuchynské spotrebičeDrevená podlahaDlažbaPo rekonštrukciiPrirodzené svetloZariadený

Ostatné
Vek ponuky: 74dní
Aktualizované: 74dní

Lokalita

Skyview Drive, Palm Springs
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Bennion Deville Homes