SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
179 207 €
(2 268 € / m²)
Predaj
2+1
79 m²
Long Beach

miestnosti2+1
plocha79 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

The apartment for sale is located near Long Beach, one of the most popular coastal areas in Northern Cyprus. Situated close to Iskele, Long Beach is r...

Ostatné
Vek ponuky: 285dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Long Beach
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak