SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
888 626 €
(6 128 € / m²)
Predaj
3+1
145 m²
Va Dare Trail, Kill Devil Hills

miestnosti3+1
plocha145 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Wake up to breathtaking ocean views from this stunning 3-bedroom, 3 bathroom beachfront resort condo located in the heart of the Outer Banks, North Ca...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Drevená podlahaDlažbaVaňaOtvorený obývací priestorVýhľad

Ostatné
Vek ponuky: 250dní
Aktualizované: 45dní

Lokalita

Va Dare Trail, Kill Devil Hills
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Outer Banks Realty Group