SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
382 038 €
(2 809 € / m²)
Predaj
6 a více
136 m²
E Ohio Street, Chicago

miestnosti6 a více
plocha136 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

A spacious and airy two-bedroom plus den, two-bath true loft offering refined urban living in the heart of Streeterville. This authentic loft residenc...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Vysoké stropyOtvorený obývací priestorPrirodzené svetlo

Ostatné
Vek ponuky: 72dní
Aktualizované: 13dní

Lokalita

E Ohio Street, Chicago
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Engel & Völkers Chicago