SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
335 372 €
(2 749 € / m²)
Predaj
6 a více
122 m²
Ivy Way, Centennial

miestnosti6 a více
plocha122 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

2 bedrooms and 2 bathrooms. Remodeled kitchen and designer updates. 2 patios. One off the entry and the other off the upper bedroom. New windows. One ...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Ivy Way, Centennial
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Engel & Völkers Aspen