SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
301 023 €
(3 500 € / m²)
Predaj
5+1
86 m²
S Vasels Road, Brian Head

miestnosti5+1
plocha86 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Turn-key corner unit in Building 2 of Giant Steps Condominiums just steps from the Giant Steps ski slope & chairlift! This 2 bed, 2 bath mountain base...

Ostatné
Vek ponuky: 234dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

S Vasels Road, Brian Head
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

BHHS Nevada Properties