SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
422 308 €
(3 839 € / m²)
Predaj
1+1
110 m²
Southbridge Drive, Bozeman

miestnosti1+1
plocha110 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Beautiful ground level condo in Bozeman's desired Southside! Enjoy the convenient, turn key living while being in the picturesque landscape of south B...

Ostatné
Vek ponuky: 321dní
Aktualizované: 107dní

Lokalita

Southbridge Drive, Bozeman
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ERA Landmark Real Estate