Výpis ponúk
21
21
21
95 000 €
(1 759 € / m²)
Predaj
1+1
54 m²
Red, Acton
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
54 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Veranda Sahl Hasheesh – A Coastal Paradise
Overview
Nestled in the heart of the Red Sea’s most prestigious bay, Veranda Sahl Hasheesh spans 130,000 m...
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Terasa
Výhľad
Parametre
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Podlažie:
3. podlažie z 7
Vek ponuky:
270dní
Aktualizované:
269dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Red, Acton
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.