SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
17 514 586 €
(61 455 € / m²)
Predaj
1+1
285 m²
West 57th Street

miestnosti1+1
plocha285 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Reside over 940' above New York City in this half-floor residence at Central Park Tower. This gracious three-bedroom, three-and-a-half-bathroom home o...

Parametre

Vygenerované z AI

Vysoké stropyPrirodzené svetloVýhľadOtvorený obývací priestorSamostatné wcKuchynské spotrebičePodlažieDrevená podlahaDlažbaPo rekonštrukciiModerný štýlZariadenýTerasa

Ostatné
Vek ponuky: 493dní
Aktualizované: 493dní

Lokalita

West 57th Street
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

The Corcoran Group