Výpis ponúk
41
41
41
195 136 €
(1 078 € / m²)
Predaj
3+1
181 m²
Southeast Harbour Ridge Boulevard 3-2
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
181 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Ground floor corner unit with spectacular golf course vistas. Covered parking included plus golf cart garage. Golf Cart included. Privacy & views de...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Výhľad
Podlažie
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
491dní
Aktualizované:
491dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Southeast Harbour Ridge Boulevard 3-2
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.