SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 280 824 €
(12 435 € / m²)
Predaj
2+1
103 m²
Clinton Avenue

miestnosti2+1
plocha103 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Unit 3T at 360 Clinton Avenue is a completely reimagined two bedroom, two bathroom residence in one of Clinton Hill's most coveted pre-war co-ops - w...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Clinton Avenue
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

SERHANT.