SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
117 446 €
(1 058 € / m²)
Predaj
3+1
111 m²
Aqua Vista Dr

miestnosti3+1
plocha111 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

MOVE-IN READY 3-bedroom, 2-bath condo with WATER VIEWS in the established Lemon Tree community, offering a low-maintenance lifestyle in the heart of O...

Ostatné
Vek ponuky: 13dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Aqua Vista Dr
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

KELLER WILLIAMS CLASSIC