SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
196 477 €
(2 005 € / m²)
Predaj
Atypický
98 m²
Red Rock Street

miestnostiAtypický
plocha98 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Rare Find in Central Vegas! Condos here rarely hit the market--don't miss this one! Priced under $260k, this 2 bed, 2 bath condo is a steal. Prim...

Ostatné
Vek ponuky: 20dní
Aktualizované: 20dní

Lokalita

Red Rock Street
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Simply Vegas