SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
135 685 €
(1 675 € / m²)
Predaj
Atypický
81 m²
Dorothy Avenue

miestnostiAtypický
plocha81 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Investor opportunity with this 2-bedroom, 1-bath, two-story condo ideally situated near UNLV and the central Las Vegas strip, just minutes from the ai...

Ostatné
Vek ponuky: 20dní
Aktualizované: 17dní

Lokalita

Dorothy Avenue
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Simply Vegas