SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
228 512 €
(2 405 € / m²)
Predaj
Atypický
95 m²
Meadowoak Lane

miestnostiAtypický
plocha95 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Make this first-floor condo within the gated community of Raintree in the Spring Valley area your home sweet home! Unit #142 is 1,023 square feet with...

Ostatné
Vek ponuky: 20dní
Aktualizované: 20dní

Lokalita

Meadowoak Lane
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Simply Vegas