SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
157 060 €
(2 909 € / m²)
Predaj
4+1
54 m²
W Serene Avenue

miestnosti4+1
plocha54 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

PRICED TO SELL! 1-bed, 1-bath Mid-Rise condo in the beautiful Boca Raton guard gated community along Las Vegas Blvd. The community offers a concierge,...

Ostatné
Vek ponuky: 27dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

W Serene Avenue
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

BHHS Nevada Properties