SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
795 825 €
(10 754 € / m²)
Predaj
1+1
74 m²
South End Avenue

miestnosti1+1
plocha74 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Welcome to 807sf, 2 Beds, 1.5 baths in a beautifully renovated home at the very private Hudson View East.First steps into this grand apartment you see...

Ostatné
Vek ponuky: 44dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

South End Avenue
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

The Corcoran Group