SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 111 556 €
(14 821 € / m²)
Predaj
3+1
75 m²
Worldwide Plaza

miestnosti3+1
plocha75 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This sunlit, one-of-a-kind 1 bed/1 bath duplex offers two outdoor spaces, designer updates and a versatile layout, including an option to add a home o...

Ostatné
Vek ponuky: 47dní
Aktualizované: 37dní

Lokalita

Worldwide Plaza
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

The Corcoran Group