SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
560 799 €
(3 420 € / m²)
Predaj
2+1
164 m²
La Peninsula Boulevard

miestnosti2+1
plocha164 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Experience the beauty of Gulf Coast luxury waterfront living at Isles of Capri in this exceptional 2-bedroom, 2.5-bath coastal residence offering brea...

Ostatné
Vek ponuky: 61dní
Aktualizované: 61dní

Lokalita

La Peninsula Boulevard
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Luxury Estate