SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
116 131 €
(1 210 € / m²)
Predaj
6 a více
96 m²
Harbor Blvd -bldg A-unit 201

miestnosti6 a více
plocha96 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Welcome to an impeccably renovated, two-bed, two-bath, 2nd floor corner condominium, perfectly situated within a highly sought-after 55+ active commun...

Parametre

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorDrevená podlahaVýhľadPodlažiePo rekonštrukciiPrirodzené svetloModerný štýl

Ostatné
Vek ponuky: 162dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Harbor Blvd -bldg A-unit 201
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

KELLER WILLIAMS ISLAND LIFE REAL ESTATE