SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
2 127 244 €
(15 304 € / m²)
Predaj
5+1
139 m²
1st Avenue

miestnosti5+1
plocha139 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

DRAMA IN THE SKY!Fabulous 2 bed 2 bath w/amazing views. This ultra luxury condo offers a spectacular high floor corner 2 bedrooms with 2 marble bathro...

Parametre

Vygenerované z AI

VýhľadVysoké stropyDrevená podlahaPrirodzené svetloOtvorený obývací priestorVaňaSamostatné wcChodbaKuchynské spotrebičePo rekonštrukciiModerný štýl

Ostatné
Vek ponuky: 162dní
Aktualizované: 64dní

Lokalita

1st Avenue
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

The Corcoran Group