SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
5 031 506 €
(20 453 € / m²)
Predaj
1+1
246 m²
Hudson Yards

miestnosti1+1
plocha246 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

EXPERIENCE SPECTACULAR VIEWS OF THE HUDSON RIVER FROM THIS GRACIOUS CORNER THREE BEDROOM HOME.This expertly planned three bedroom residence boasts 10'...

Ostatné
Vek ponuky: 159dní
Aktualizované: 21dní

Lokalita

Hudson Yards
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

The Corcoran Group