SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 077 522 €
(8 163 € / m²)
Predaj
1+1
132 m²
Connecticut Avenue

miestnosti1+1
plocha132 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

It's an unbelievably great price for an amazing home and the condo fees will be paid for the first 12 months! It doesn't get better than this! The ult...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Vysoké stropyDrevená podlahaVýhľadSamostatné wcVaňaSprchovací kútKuchynské spotrebičeZariadenýPrirodzené svetloPodlažie

Ostatné
Vek ponuky: 211dní
Aktualizované: 169dní

Lokalita

Connecticut Avenue
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Corcoran McEnearney