SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
3 034 579 €
(14 875 € / m²)
Predaj
6 a více
204 m²
Park Avenue

miestnosti6 a více
plocha204 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Welcome to apartment #16A, a breathtaking, distinguished Park Avenue home on one of the most sought after blocks in Manhattan!This French-inspired res...

Ostatné
Vek ponuky: 224dní
Aktualizované: 61dní

Lokalita

Park Avenue
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

The Corcoran Group