SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
324 615 €
(7 378 € / m²)
Predaj
1+1
44 m²
Polani Street

miestnosti1+1
plocha44 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Take advantage of this opportunity to own this 2nd floor 1 bed, 1 bath unit in the desirable Royal Palm at Waipio! This unique townhouse unit has bran...

Ostatné
Vek ponuky: 233dní
Aktualizované: 26dní

Lokalita

Polani Street
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Engel & Völkers Honolulu Downtown