SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
3 325 068 €
(17 781 € / m²)
Predaj
6 a více
187 m²
Lafayette Street

miestnosti6 a více
plocha187 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Residence 8C at 129 Lafayette Street is a luminous, corner three-bedroom, two-bathroom condominium distinguished by its southern exposure, exceptional...

Parametre

Vygenerované z AI

Prirodzené svetloVysoké stropyDrevené trámyVaňaSprchovací kútSamostatné wcPráčkaOtvorený obývací priestor

Ostatné
Vek ponuky: 251dní
Aktualizované: 40dní

Lokalita

Lafayette Street
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

The Corcoran Group