SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 585 570 €
(14 818 € / m²)
Predaj
2+1
107 m²
Center Boulevard

miestnosti2+1
plocha107 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Step into an exquisite urban retreat in Long Island City. This stunning two-bedroom, two-bathroom residence offers 1,159 square feet of thoughtfully d...

Ostatné
Vek ponuky: 255dní
Aktualizované: 255dní

Lokalita

Center Boulevard
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

SERHANT.