SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 275 795 €
(5 523 € / m²)
Predaj
3+1
231 m²
Tannery Brook Road

miestnosti3+1
plocha231 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Positioned just moments from the vibrant energy of Tinker Street and the heart of Woodstock, this 2,496 sqft mixed-use property offers an exceptional ...

Ostatné
Vek ponuky: 255dní
Aktualizované: 255dní

Lokalita

Tannery Brook Road
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

SERHANT.