SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
283 611 €
(2 808 € / m²)
Predaj
2+1
101 m²
Woodlands Way

miestnosti2+1
plocha101 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

"The Woodlands" is a 55+ condo community situated on 11 acres of land along Spring Creek in Kalispell, MT. Unit S405 is a top floor unit, with 2 bedro...

Ostatné
Vek ponuky: 260dní
Aktualizované: 25dní

Lokalita

Woodlands Way
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Engel & Völkers Whitefish