SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 275 380 €
(6 713 € / m²)
Predaj
6 a více
190 m²
West 52 Street

miestnosti6 a více
plocha190 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Excellent Value!This is an incredible opportunity to own a large duplex in a full service amenity building. This 2 bedroom, 2.5 bath with a home offic...

Ostatné
Vek ponuky: 309dní
Aktualizované: 21dní

Lokalita

West 52 Street
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

The Corcoran Group