SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
690 000 €
(6 699 € / m²)
Predaj
2+1
103 m²
الصفوح 1

miestnosti2+1
plocha103 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Elite Apartments with Olympic-Sized Pool on Sheikh Zayed Road
Al Sufouh stands as one of Dubai's most strategic and refined coastal districts, offerin...

zariadený
Vek ponuky: 19dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

الصفوح 1
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE