SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
258 000 €
(3 794 € / m²)
Predaj
1+1
68 m²
دبي

miestnosti1+1
plocha68 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Luxury Flats in DLRC with Excellent City Connectivity
Strategically located within the Dubai Land Residence Complex (DLRC), this high-rise residential...

Ostatné
Vek ponuky: 12dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

دبي
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE