SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
147 000 €
(4 324 € / m²)
Predaj
Atypický
34 m²
دبي

miestnostiAtypický
plocha34 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Fully Furnished and Move-In Ready Homes in Dubailand
Dubailand stands as one of Dubai’s most expansive and visionary residential districts. It is desi...

Podlažie:
6. podlažie z 26
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 9dní

Lokalita

دبي
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE