SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
350 000 €
(6 364 € / m²)
Predaj
1+1
55 m²
دبي

miestnosti1+1
plocha55 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Where Energy Meets Serenity: Branded Apartments by the Lagoon in Dubai Meydan
Meydan Horizon is rapidly becoming Dubai’s most talked-about waterfront ...

zariadený
Vek ponuky: 16dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

دبي
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE