SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 135 820 €
(7 189 € / m²)
Predaj
3+1
158 m²
دبي

miestnosti3+1
plocha158 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

  Welcome to an exclusive collection of luxury apartments on the breathtaking Dubai Islands, where panoramic views of the Arabian Sea redefine waterfr...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaVýhľadPrirodzené svetloMúdra zariadeniaVysoké stropyModerný štýl

Ostatné
Vek ponuky: 151dní
Aktualizované: 42dní

Lokalita

دبي
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TrustWay Properties