SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
424 000 €
(6 057 € / m²)
Predaj
1+1
70 m²
دبي

miestnosti1+1
plocha70 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartments Near the Metro and Beach in Dubai Creek Harbour
Dubai Creek Harbour is an innovative waterfront destination that combines contemporary urb...

Podlažie:
2. podlažie z 53
Vek ponuky: 337dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

دبي
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE