Výpis ponúk
14
14
14
428 000 €
(5 418 € / m²)
Predaj
1+1
79 m²
دبي
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
79 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Experience elevated coastal Dubai Islands newest premium residential development . This sophisticated mid-rise complex offers contemporary apartments ...
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
354dní
Aktualizované:
35dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
دبي
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.