Výpis ponúk
20
20
20
17 613 048 €
(21 068 € / m²)
Predaj
4+1
836 m²
West Beach
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
4+1
plocha
836 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
أكبر حمامات سباحة سكنية إنفينيتي بعرض 3.5 متر وعمق 1.2 متر تتمتع بإطلالة رائعة على مارينا سكاي لاين وإطلالة المحيط.
تشطيبات حديثة من قبل مصممي الدي...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Klimatizácia
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Vysoké stropy
Otvorený obývací priestor
Kuchynské spotrebiče
Výhľad
Podlažie
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
491dní
Aktualizované:
491dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
West Beach
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.