SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
137 371 €
(3 816 € / m²)
Predaj
1+1
36 m²
شارع 15

miestnosti1+1
plocha36 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

✨ Celesto Tower – Boutique Luxury Living in DLRC🏙️ Boutique Collection of ResidencesAn exclusive development offering refined homes that blend contem...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Prirodzené svetloVýhľadZariadenýOtvorený obývací priestorKuchynské spotrebičeMúdra zariadeniaVysoké stropyPo rekonštrukciiModerný štýlVhodné pre domácich miláčikov

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

شارع 15
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Pramukh Real Estate