Výpis ponúk
11
11
11
208 019 €
(3 015 € / m²)
Predaj
1+1
69 m²
شارع الإمارات
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
69 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Introducing Altura 1 and Altura 2 Iconic and connected , Modern Redefined Living.BT Properties creates world-class,master-planned communities designed...
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
7dní
Aktualizované:
7dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
شارع الإمارات
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.