SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 126 317 €
(5 441 € / m²)
Predaj
5+1
207 m²
شارع توليب

miestnosti5+1
plocha207 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

شقق فاخرة في مشروع راقي في مثلث قرية الجميرا في دبي
تقع الشقق في مشروع سكني مرموق في مثلث قرية الجميرا (JVT)، على بعد مسافة قصيرة من مرسى دبي. ويتميز ...

zariadený
Vek ponuky: 54dní
Aktualizované: 49dní

Lokalita

شارع توليب
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TEKCE Real Estate