SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
216 254 €
(3 089 € / m²)
Predaj
2+1
70 m²
شارع 15

miestnosti2+1
plocha70 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Trustway Properties proudly presents an exceptional 1-bedroom apartment in a striking architectural masterpiece that redefines contemporary urban livi...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Prirodzené svetloVysoké stropyMúdra zariadeniaZabezpečenie

zariadený
Vek ponuky: 150dní
Aktualizované: 42dní

Lokalita

شارع 15
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TrustWay Properties